• Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

• Serdecznie zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w dniu:

- klasy I - godzina 09.00 w Auli Szkolnej

- klasy starsze - godzina 10.00 w salach lekcyjnych

Msza Święta inaugurująca nowy rok szkolny odbędzie się o godzinie 11.15

Serdecznie zapraszamy!

• Wyniki egzaminu maturalnego w Konopczyńskim

• Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem średnich wyników uczniów naszej szkoły do średnich wyników krajowych z poszczególnych przedmiotów.

Poniżej prezentujemy wyniki uczniów naszego Liceum:

A tak prezentują się wyniki uczniów naszego Technikum:

• Lekcja WF w Wakeparku

• W dniach 19 i 20 czerwca nauczyciel WF naszej szkoły - Dariusz Walicki zorganizował zajęcia w WakeFamily Brwinów, gdzie wszyscy chętni uczniowie mogli nauczyć się pływać na deskach wakeboardowych i nartach wodnych.

Jak widać po załączonych zdjęciach było mnóstwo uśmiechów, zabawy i sukcesów w opanowywaniu nowych umiejętności.

Większość uczestników złapała "zajawkę" na nowy sport i już zadeklarowała chęć uczestnictwa na podobnych zajęciach na początku przyszłego roku szkolnego.

Co będzie następne?? Może snowboard i narty zimą!?!?!?

• Wymiana międzynarodowa 2017

• Polsko-niemiecka wymiana młodzieży oficjalnie zakończyła się ponad miesiąc temu, jednak w pamięci uczestników nadal ona „żyje”. Najlepszym tego dowodem są ich wspomnienia z tamtego okresu, którymi postanowili podzielić się z nami.

Wymiana młodzieżowa, która odbyła się w naszej szkole pozwoliła mi poznać wielu ciekawych ludzi,  z którymi w codziennym życiu nie miałabym okazji porozmawiać. Międzynarodowe przyjaźnie, które nawiązaliśmy w tym roku nie są tylko przelotną znajomością, a relacją, która na długo pozostanie  z nami.

W Niemczech zobaczyliśmy wiele niesamowitych miejsc. Szczególnie w pamięci zapadła mi katedra  w Kolonii i park rozrywki, Phantasialand. Naszych gości oprowadziliśmy po Warszawie pokazując m.in. taras widokowy w PKiN oraz Hangar 646. W zamian za to nasi niemieccy rówieśnicy pokazali nam,  jak uczą się w szkole i co robią podczas wolnego czasu. Chwile spędzone z nimi, dla każdego  z uczestników na pewno zostaną cennymi wspomnieniami, do których będzie wracać sięz przyjemnością.

Jeśli ktoś kiedyś będzie się zastanawiał, czy wziąć udział w wymianie organizowanej przez naszą szkołę, niech się nie waha i jedzie! To jedna z niewielu okazji, żeby spędzić tak dobrze czas z naszymi rówieśnikami z innego kraju. Ja bawiłam się niesamowicie i gdybym tylko mogła powtórzyłabym tę przygodę jeszcze raz!

Marianna Cinak 2b

• KONOPDANCE na Festiwalu "Orfeusz w Italii"

• Obiecany "reportaż" :)

I wielkie podziękowania dla tancerzy:

•  Zuzi Królak -obecnie już absolwentki,
            •  Julii Mikołajewskiej z 3e,
            •  Gabrysi Pytlakowskiej z 2a,
            •  Sebastiana Forysiaz 3b
            •  i naszej najzdolniejszej Pani Choreograf Julii Zalas z 3e.

Przyjechaliśmy. Zapoznajemy się z programem festiwalu. Cieszymy się pięknym dniem - wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy, że to pierwszy z dwóch dni bez deszczu ;)

Pierwszy dzień konkursowy.Ruszamy do teatru zmotywowani i w doskonałych nastrojach.Powiem nieskromnie BYLI ŚWIETNI.

Dzień przerwy.Dziś nie jesteśmy oceniani.Odpoczywamy i zawieramy znajomości :)

A wieczorem karaoke - niezapomniane :)

Drugi wieczór konkursowy.W drodze do teatru.

Prezentacja drugiego układu. Jak potem dowiedzieliśmy się według jury ocenionego lepiej niż pierwszy. Wyjeżdżamy z teatru z lekkim niedosytem. Mamy wrażenie, że pokazaliśmy 95%, a chcieliśmy 105%. Czekamy! Jutro ogłoszenie wyników.

Dzień finału.Dużo nerwów. Wiele zmian organizacyjnych. Czekamy! Czekamy! Czekamy! Jest wynik.... jeszcze nie wierzymy....II miejsce i Najlepszy Debiut Festiwalu :)

Wenecja z perspektywy sukcesu jest jeszcze piękniejsza!Dziękujemy wszystkim, którzy wierzyli w Konopdance i trzymali kciuki.

Dziękujemy Instytutowi Polskiemu w Rzymie za wsparcie.

Dziękujemy!

Renata Bocian

• Zastępstwa

• Wyświetl zmiany w zastępstwach w planie lekcji Ta szkoła nie opublikowała zastępstw przez ostatnich 30 dni.
        • Konta użytkowników

• For some parts of timetable or substitution, you may need to login. If you lost your password, please use the link “I do not know the login name or password” and type in your email. If you haven’t received the password yet, please wait, the school will provide you with one when everything is the ready to go.