• Dzień Maturzysty 2020

• Szanowni Państwo,

Już jutro (3 czerwca, godz. 13.30) na stronie www.studia.gov.pl odbędzie się wirtualny Dzień Maturzysty 2020 - pierwszy etap kampanii informacyjnej przygotowanej przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Perspektywy dla tegorocznych maturzystów planujących studia.

W programie Dnia Maturzysty 2020 są m.in.: rozmowa z dr. Marcinem Smolikiem, dyrektorem Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, który odpowie na pytania maturzystów dotyczące przebiegu tegorocznego egzaminu, krótkie wykłady ekspertów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie na temat matury z matematyki i języka polskiego, a także ostatnie ostatnie porady psychologa i doradcy kariery.

Dobrze poinformowani mniej się denerwują - zapraszamy Państwa i uczniów do udziału w Dniu Maturzysty 2020!

• Nasi Nauczyciele przygotowali wyjątkową lekcję

• Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy Uczniów, a także Rodziców, Nauczycieli i Gości do wzięcia udziału w bardzo ważnej lekcji. Jak to zrobić? Wystarczy obejrzeć poniższą animację. Gwarantujemy, że nie będą to stracone 3 minuty.

Wszystkim małym i dużym Dzieciom życzymy szczerego uśmiechu - choć przez chwilę każdego dnia!