• Nagrywamy kolejną płytę

• Earth Songs. We are the world.

Udało się. Otrzymaliśmy po raz drugi grant Projektantów Edukacji - 1000 zł na nagranie drugiej płyty z Liceum im. Żmichowskiej. Jesteśmy jedynym projektem z Warszawy nagrodzonym w kategorii szkół średnich - Nagroda Jury, a było sporo zgłoszeń.

BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WAM ZA ODDANE GŁOSY

Otrzymamy także półroczną prenumeratę magazynu naukowego Focus do naszej biblioteki. W tym roku płyta, którą nagra młodzież pod kierunkiem ks. Damiana Wyżkiewicza i Ewy Drobek, będzie dotyczyć ekologii.

• Ósme spotkanie szkolnego klubu dyskusyjnego "Więź"

• Gość specjalny - Sebastian Stankiewicz.

W piątek, 22 stycznia 2020r., odbyło się spotkanie szkolnego klubu dyskusyjnego "Więź", którego gościem był Sebastian Stankiewicz.

Sebastian Stankiewicz - aktor i artysta kabaretowy, członek Kabaretu na Koniec Świata. Laureat nagrody za najlepszą rolę drugoplanową w filmie Pan T. na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Współpracuje z Teatrem Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu, Teatrem Muzycznym „Capitol” we Wrocławiu i Teatrem Dramatycznym w Warszawie. Występuje w serialu komediowym Ucho Prezesa. W 2019 dołączył do stałej obsady serialu Świat według Kiepskich jako Oskar. Serdecznie zapraszamy!

• Egzamin zawodowy

• Egzamin Zawodowy odbędzie się już w najbliższy poniedziałek (11 stycznia) i wtorek (12 stycznia). Bardzo prosimy o zgłoszenie się zdających do szkoły na co najmniej godzinę przed egzaminem. Przypominamy o zachowaniu wszelkich zaleceń związanych z sytuacją epidemiczną. Wszystkim zdającym życzymy powodzenia.