• Targi edukacyjne Education USA Poland College Day

     • Już 12 kwietnia w godz.16:00-20:00 zapraszamy do udziału w targach edukacyjnych Education USA Poland College Day, które odbędą się w formule online. Podczas targów będzie możliwość porozmawiania z przedstawiciel(k)ami 21 uczelni amerykańskich i dowiedzenia się się m.in.:

      jak wyglądają studia na poziomie undergraduate na poszczególnych uczelniach;

      jakie są wymogi rekrutacyjne konkretnych uczelni;

      ile kosztują studia i na jaką pomoc finansową można liczyć jako student/ka z zagranicy.

      Udział w targach jest bezpłatny. Wymagana jest rejestracja dostępna na stronie wydarzenia  Education USA Poland College Day jest wspólną inicjatywą Ambasady Stanów Zjednoczonych, Konsulatu Generalnego USA w Krakowie oraz Centrum Education USA przy Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta w Warszawie. Link do rejestracji:

     • #Komórkomania

     • Akcja #KOMÓRKOMANIA to nie moda na lepszy model telefonu, to moda na uratowanie komuś życia za pomocą komórek. Nie tych, które nosi się w kieszeni - tych, które nosi się w swoim ciele.

      W najbliższy piątek 8 kwietnia, we współpracy z Fundacją DKMS, odbędzie się w naszej szkole akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku i komórek macierzystych.

      Zachęcam do odwiedzenia strony www.dkms.pl, gdzie znajdują się wszystkie informacje związane z tematem dawstwa szpiku i komórek macierzystych.

      Z wszelkimi pytaniami można też zwracać się bezpośrednio do mnie lub do nauczycielek biologii Pani Joanny Sokołowskiej i Pani Anny Rajewskiej.

      Wszystkich zainteresowanych tą ideą oraz tych, którzy są gotowi podjąć świadomą decyzję o rejestracji jako potencjalny dawca zapraszam w piątek do auli szkolnej.

      Monika Wielgus

     • Mistrzostwa szkoły w piłce siatkowej dziewcząt

     • W marcu odbyły się Mistrzostwa szkoły w piłce siatkowej dziewcząt. Zgłosiło się 5 drużyn: 1a, 1b, 1d, 3Pa, 3Pe. 

      Mistrzyniami Szkoły została klasa 1d w składzie: Małgorzata Kowalska, Alicja Chojnacka, Agata Barańska, Antonina Maciejewska, Nina Sagan, Alicja Zarzecka, Marta Jabłonka, Natalia Stelmarczyk

      Drugie miejsce przypadło klasie 3Pa

      Trzecie miejsce - 1b

      Wszystkim drużynom ogromne brawa i gratulacje. Dziękujemy kibicom za wspaniały doping.

      Urszula Ostaszewska

     • Witamy!

     • Zespół Szkół Nr 22 im. Emiliana Konopczyńskiego

     • Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.

      Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam, feugiat vitae, ultricies eget, tempor sit amet, ante. Donec eu libero sit amet quam egestas semper. Aenean ultricies mi vitae est. Mauris placerat eleifend leo.

      Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam, feugiat vitae, ultricies eget, tempor sit amet, ante. Donec eu libero sit amet quam egestas semper. Aenean ultricies mi vitae est. Mauris placerat eleifend leo. Quisque sit amet est et sapien ullamcorper pharetra.

      Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.