• Ogarnij gegrę!

• Ahoj!

— zdajesz geografię na maturze?

— chcesz powtórzyć cały materiał z geografii w tydzień?

— chcesz poczuć atmosferę studiów jeszcze przed ich rozpoczęciem?

Jeżeli na wszystkie pytania możesz odpowiedzieć twierdząco, to ta inicjatywa jest właśnie dla Ciebie!

Samorząd Studentów Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego (ZSS WGiSR UW) we współpracy z Wydział Geografii i Studiów Regionalnych UW specjalnie dla maturzystów zdających geografię organizuje akcję „Ogarnij Gegrę!”.

Będzie to kompleksowy, wieczorny cykl wykładów powtarzający wszystkie najważniejsze zagadnienia, które mogą pojawić się na majowym egzaminie dojrzałości. Wykłady będą prowadzone przez grupę jednych z najlepszych pracowników dydaktycznych WGiSR.

DARMOWA powtórka odbędzie się w tym roku w formie zdalnej w dniach 19-23 kwietnia (poniedziałek-piątek) w godzinach popołudniowo-wieczornych.

Informacje o rejestracji już wkrótce!

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości - polecamy kontakt przez fanpage Ogarnij Gegrę oraz e-mail: ogarnij.gegre@samorzad.uw.edu.pl

Przedstawicieli mediów zapraszamy do kontaktu mailowego z Przewodniczącą RSS WGiSR UW: iga.ajdacka@samorzad.uw.edu.plP.S.

Pamiętajcie, że wydarzenie organizują zwykli studenci, którzy poświęcają dla Was za darmo swój wolny czas. Miejcie dla nas odrobinę wyrozumiałości jeśli "coś się zepsuło".

• DRZWI OTWARTE POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ

• Wydarzenie to będzie miało miejsce już 17 kwietnia 2021 roku (sobota) o godz. 10.00 online na Facebook Live, za darmo.

Przedmioty ścisłe to coś, co sprawia, że serca biją Wam szybciej? Macie głowy pełne nie tylko wiedzy, ale też pomysłów na konstrukcje, eksperymenty i badania? Dobrze się składa! Na Politechnice Warszawskiej czekamy właśnie na takich kandydatów jak Wy. Chociaż w tym roku nie możemy Was zaprosić do odwiedzenia kampusu PW, to za nic nie przegapimy okazji do spotkania – nawet jeśli musi się odbyć wirtualnie. Co dla Was przygotowaliśmy?

- Kilka cennych porad dotyczących tego, jak ugryźć maturę i wykorzystać zdobywaną przez lata wiedzę.

- Przewodnik po zasadach rekrutacji na studia.

- Spotkania z Samorządem Studentów PW, Radą Kół Naukowych i przedstawicielami tych kół, którzy pokażą Wam, jak wygląda życie studenta po godzinach.

- Studenckie i doktoranckie przemyślenia na temat PW…

- …a także wspomnienia absolwentów naszej uczelni, które pozwolą Wam spojrzeć na studia z nowej perspektywy.

Last but not least – rozmowy na platformie MS Teams ze studentami, przedstawicielami wydziałów, Biurem ds. Przyjęć na Studia i innymi ludźmi tworzącymi społeczność PW. (szczegóły wkrótce)

Zapraszamy!

• Ankieta

• Drodzy Ósmoklasiści, Rodzice Ósmoklasistów, bardzo się cieszymy, że już wkrótce będziemy mogli zobaczyć się z Wami podczas Wirtualnego Dnia Otwartego w gronie Dyrekcji, Nauczycieli - przyszłych wychowawców klas, Specjalistów i innych Pracowników Zespołu Szkół nr 22 im. Emiliana Konopczyńskiego. Starannie przygotowujemy się do tego spotkania. Prosimy, poświęćcie kilka minut i wypełnijcie naszą krótką ankietę (2 pytania). Do zobaczenia 14 kwietnia 2021 r. o godz. 17.30.