• XLVII Olimpiada Wiedzy Technicznej

• Uczniowie Technikum nr 1 w dniu 23 października 2020 r. biorą udział w corocznych zawodach I stopnia XLVII Olimpiady Wiedzy Technicznej podopieką nauczycieli przedmiotów technicznych.

• Debata przedwyborcza kandydatów na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.

• Dnia 12 października 2020 roku odbędą się w Zespole Szkół nr 22

im. E. Konopczyńskiego wybory do władz Samorządu Uczniowskiego.

9 października miała miejsce debata przedwyborcza kandydatów

na Przewodniczącego Szkoły. Spotkali się oni w auli z panem Dyrektorem

i reprezentantami uczniów z każdej klasy.

Kandydaci przedstawili programy wyborcze, odpowiedzieli na zadane pytania

i posumowali swoje wystąpienia.

Jednocześnie wydarzenie transmitowane było na żywo na FB szkolnym, co umożliwiło udział w nim całej społeczności Konopczyńskiego.

Serdeczne podziękowanaia dla organizatorów i prowadzącego za profesjonalne przygotowanie i poprowadzenie spotkania.

• Śródmiejskie biegi przełajowe

• We wtorek 29.09 odbyły się śródmiejskie biegi przełajowe.  W tym roku, ze względu na covidowe zalecenia reprezentacja Konopczyńskiego, stawiła się w okrojonym składzie.

I tak na dystansie 1500m pobiegły trzy zawodniczki:

Oliwia K. z 1b w dobrej formie finiszowała w połowie stawki,

Karolina T-K. z 2Pc i Gabrysia K. z 2Pc, ukończyły bieg na dalszych pozycjach.

Na dystansie 2000m pobiegła trójka młodych i rokujących pierwszoklasistów:

Szymon K. uzyskując świetną 19 pozycję po trudnym początku zakończonym upadkiem na pierwszych metrach I

Ignacy J. z 1a  oraz Maksymilian Sz. z 1b którzy ukończyli bieg cało i zdrowo.

Nasi lekkoatleci zaimponowali nam swoja determinacją, zapałem i nawiązaniem rywalizacji w tej niełatwej konkurencji.

Gratulujemy! Zespół WF