• Zespół nauczycieli języka polskiego

        Cajzer Ilona

        Jędrzejowska-Marmaj Ewa

        Kuczyńska Anna

        Staryńszczak Małgorzata

        Szulepa Urszula

        Zdziera Ewa

         

        Zespół nauczycieli języka matematyki

        Drejka Małgorzata

        Gryziak Paweł

        Kudła Grzegorz

        Winczewska Małgorzata

        Woźniak Ewa

         

        Zespół nauczycieli języka angielskiego

        Berlińska Anna

        Dąbrowska Barbara

        Dziuban Paweł

        Guess Katarzyna

        Kraszewska Anna

        Olszewski Artur

        Stępniak Beata

        Thorsen Daria

         

        Zespół nauczycieli biologii

        Rajewska Anna

        Sokołowska Joanna

        Zespół nauczycieli chemii

        Dymińska Paulina

        Woźniak Ewa

         

        Zespół nauczycieli fizyki

        Gocajna Izydora

        Kulik-Leżańska Grażyna

        Zespół nauczycieli geografii

        Grzelewska Bożena

        Fornalska Agnieszka

        Zespół nauczycieli wychowania fizycznego

        Bocian Renata

        Kozłowski Paweł

        Ostaszewska Urszula

        Stachowicz Andrzej

        Styczyńska Beata

        Walicki Dariusz

         

        Zespół nauczycieli języka hiszpańskiego

        Klimkowicz Joanna

        Kwiatkowski Michał

        Zespół nauczycieli języka niemieckiego

        Rymaszewska Anna

        Wielgus Monika

        Nauczyciel języka rosyjskiego

        Bebko Anna

         

        Zespół nauczycieli historii

        Borkowska - Bojanek Monika

        Górecka Ewa

        Pawełek Tomasz

        Zespół nauczycieli informatyki

        Dymińska Paulina

        Miklewicz Tomasz

        Plastyka

        Zielińska-Czekała Ewa

        Religia

        Wyżkiewicz Damian

        EDB

        Bornus Agnieszka

        WOS

        Iwanejko Katarzyna

         

         

        Zespół psychologiczno-pedagogiczny

        Libman-Sokołowska Małgorzata

        Obijalski Mariusz

         

        Zespół nauczycieli przedmiotów zawodowych

        Duch Rafał

        Gałach Adam

        Ossowski Andrzej

        Spytkowski Wojciech

        Tarach Grzegorz

        Wolny Grzegorz

        Wołowiec Janusz