• Audio Video Show 2019

• 8 listopada klasa 2T, 3T, 4T wraz z opiekunami - p. Adamem Gałach,
            Ireneuszem Filipem, Grzegorzem Wolnym miała możliwość uczestnictwa w
            targach Audio Video Show 2019.
            Uczniowie klasy o profilu elektronicznym mieli więc możliwość udziału w jednym
            z największych wydarzeń związanych z najnowszymi technologiami audio-
            wizualnymi w Europie. W tym roku targi odbywały się w aż trzech lokalizacjach,
            czyniąc z imprezy wydarzenie, na którym nie mogło zabraknąć mediów.
            Jednemu z naszych uczniów udało się wygrać w konkursie głośnik JBL GO 2.
            Poniżej zdjęcia z wystawy.

• Witamy!

• Zespół Szkół Nr 22 im. Emiliana Konopczyńskiego

• Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.

Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam, feugiat vitae, ultricies eget, tempor sit amet, ante. Donec eu libero sit amet quam egestas semper. Aenean ultricies mi vitae est. Mauris placerat eleifend leo. Quisque sit amet est et sapien ullamcorper pharetra.