• Olimpiada Euroelektra - Sukces!

• Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „EUROELEKTRA” 2018/2019
            7 listopada 2018 r. w szkole zostały przeprowadzone zwody I stopnia XXI Olimpiady Wiedzy
            Elektrycznej i Elektronicznej „EUROELEKTRA” w grupie tematycznej elektronicznej.
            Celem Olimpiady jest podnoszenie poziomu kształcenia zawodowego, pobudzanie i rozwijanie
            zainteresowań technicznych uczniów, upowszechnianie wzorców etyki zawodowej, kultury
            technicznej i racjonalnego użytkowania energii elektrycznej, współzawodnictwo uczniów z różnych
            szkół oraz nawiązywanie współpracy między szkołami i wyższymi uczelniami.
            Do II etapu Olimpiady w Łodzi (zawodów okręgowych II stopnia) dostał się uczeń klasy 4T Wiktor
            Woźniak.
            Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów,
            Opiekunowie Olimpiady: p. Adam Gałach, p. Rafał Duch

• Śródmiejska Liga Siatkówki

• W ostatnią sobotę odbyły się zawody dzielnicowe w ramach Śródmiejskiej Ligi Siatkówki chłopców. Reprezentacja szkoły spisała się wybornie pokonując kolejno: 2:0 LO im. Skłodowskiej, 2:0 LO im. Poniatowskiego i 2:0 LO im. Dąbrowskiego. Nasi panowie zajęli pierwsze miejsce w grupie i awansowali do turnieju finałowego, który odbędzie się na początku drugiego semestru. Już teraz zapraszamy do kibicowania męskiej reprezentacji walczącej o medale.

Skład drużyny: Mariusz Kopyt (kapitan), Szymon Wilczek, Jakub Rudnicki, Rafał Jusiński - wszyscy klasa 3T

Mariusz Gugała, Karol Wójcik, Michał Kowalczyk - wszyscy klasa 4T

Eryk Łaniewski - klasa 1T