• wrześniowa lekcja wf w wakeparku

• Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: wrześniowa lekcja wf w wakeparku.

W tym tygodniu odwiedziliśmy kolejny raz Wake Family Brwinów, aby wykorzystać ostatnie ciepłe dni w tym roku. Wszyscy chętni uczniowie mogli wziąć udział w lekcji wf, na której uczyliśmy się i doskonaliliśmy pływanie na wakebaordzie. Jak zwykle było mnóstwo uśmiechów i zabawy, więc kolejne edycje są tylko kwestią czasu!

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

• Serdecznie zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w dniu:

- klasy I - godzina 09.00 w Auli Szkolnej

- klasy starsze - godzina 10.00 w salach lekcyjnych